O nas

Kim jesteśmy i...
Dlaczego to robimy?

Szukamy nieszablonowych rozwiązań, które pozwolą Ci mieć więcej czasu dla siebie, dla rodziny i Twoich pasji.

Maciej Welman

Jestem inwestorem, deweloperem, doradcą kredytowym i… pasjonatem motoryzacji! Ukończyłem studia na kierunkach zarządzanie i marketing. Każdego dnia zagłębiam się w dziedzinie nieruchomości i szukam niestandardowych koncepcji inwestycyjnych. Od 3 lat obracam mieszkaniami na rynku pierwotnym z dużym powodzeniem.

Patryk Sołtysiak

Z wykształcenia jestem chemikiem oraz towaroznawcą, lecz w rzeczywistości lepiej czuję się w roli inwestora i negocjatora! W 2014 roku przeszedłem Warsztaty Inwestowania W Nieruchomości pod patronatem Wojciecha Orzechowskiego. Specjalizuję się w wyszukiwaniu okazji inwestycyjnych na rynku nieruchomości – pozwala mi to spełniać moje marzenia i jednocześnie pomagać innym znaleźć sposób na lepsze życie.

Oto nasza historia:

Cześć, tu Patryk! Opowiem Ci, jak to wszystko się zaczęło…

W 2014 roku zaczęła się moja przygoda z inwestowaniem, lecz na rynku wtórnym, którego kurczowo się trzymałem… W ogóle nie brałem pod uwagę inwestycji na rynku pierwotnym, do którego namawiał mnie, doświadczony już w tym temacie, Maciej. Skutecznie go zbywałem, czułem się bezpieczniej na „znajomym terenie”.

Pozostawałem niewzruszony do dnia, w którym szukałem mieszkania dla siebie i swojej rodziny. Zależało mi na mieszkaniu z ogródkiem, blisko rodzinnego osiedla, dlatego postawiłem na rynek pierwotny. Dopiero wtedy dotarło do mnie, jak wiele możliwości zarobku może przynieść ten rynek i zrozumiałem, że Maciej miał rację. Zacząłem sobie pluć w brodę, że wcześniej nie przyjąłem propozycji przyjaciela.

Zadzwoniłem do Macieja z nadzieją, że nasza współpraca jest nadal aktualna i właśnie tak zaczęła się nasza historia. Z pomocą Macieja kupiłem mieszkanie i dorobiłem się na nim pierwszych pieniędzy z rynku pierwotnego! Jeśli jesteś ciekawy, ile pieniędzy musiałem w nie zainwestować i jaki zysk osiągnąłem na sam koniec, to opowiadam o tym dokładniej jako studium przypadku w zakładce „O szkoleniu”.

Zyski, które przynosi nam flipping, każdego dnia budują naszą niezależność finansową – dzięki temu mamy więcej czasu dla swoich bliskich i dla siebie i właściwie o nic nie musimy się martwić.

Jeśli chcesz regularnie obserwować wzrost pieniędzy na swoim koncie bankowym, cieszyć się niezależnością finansową i spać spokojnie, wiedząc, że nie musisz martwić się o pieniądze, to jesteś w dobrym miejscu.

 

Nasza misja

Jesteśmy zdania, że to nie pogoń za pieniędzmi jest w życiu najważniejsza. Dla nas w życiu pierwsze miejsce zajmuje rodzina i zdrowie. Mimo wszystko, pieniądze są potrzebne, dlatego tak wielu ludzi rezygnuje z czasu spędzonego z bliskimi na rzecz dodatkowej pracy…
Chcemy pokazać jak największej ilości ludzi, że można mieć te dwie rzeczy jednocześnie. Walczymy z brakiem czasu i chcemy pomagać ludziom osiągać niezależność finansową i żyć na swoich własnych warunkach.