Klauzula Informacyjna

Klauzula informacyjna zgodna z polityką RODO

 1. Administratorem Twoich danych osobowych przekazanych w formularzu rejestracyjnym/ podanych w umowie/gromadzonych na etapie rejestracji w systemie jest FNP International Agency Sp. z o. o , NIP 5441539104, REGON  368265710., zwany dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: kontakt@flipnapierwotnym.pl lub telefonując pod numer: +48 512 184 042
 2. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest realizacja umowy pomiędzy Tobą a Administratorem, zwana dalej: „Umową”, dla której przetwarzanie Twoich danych jest niezbędne.
 3. Twoje dane osobowe przetwarzane są wyłącznie dla celów związanych z realizacją Umowy oraz do podjęcia niezbędnych działań przed zawarciem Umowy. 
 4. Podanie danych osobowych nie jest obowiązkowe, jednakże ich niepodanie spowoduje, że zawarcie i realizacja Umowy będą niemożliwe. 
 5. Twoje dane będą przechowywane nie dłużej niż jest to konieczne, tj. do dnia dnia rozwiązania Umowy. 
 6. Administrator przekaże Twoje dane następującym odbiorcom:

  – hotele na terenie RP (w celach szkoleniowych)
  – oprogramowanie sklepu internetowego (WordPress);
  – operator hostingowy (Nazwa.pl);
  agencja pozycjonowania stron Seodrive.pl
  – operatorzy opcji płatniczych (PayU, Przelewy24, PayPal, Bank Sofort)
  – banki krajowe (mbank, );
  – instytucje publiczne (np. Urząd Skarbowy w JPK VAT);
  – serwisy społecznościowe (Facebook, Twitter, Instagram)
  – narzędzia statystyczno-analityczne (Google Analytics, Hotjar);
  – kancelaria prawna (www.kancelariawyrzykowscy.pl)

 7. Administrator nie zamierza przekazywać Twoich danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych. 
 8. Masz prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania danych. 
 9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Administratora przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

 10. W oparciu o Twoje dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania*. 

 

* Profilowanie oznacza dowolną formę zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, które polega na wykorzystaniu danych osobowych do oceny niektórych czynników osobowych osoby fizycznej,  w szczególności do analizy lub prognozy aspektów dotyczących pracy tej osoby fizycznej, jej sytuacji ekonomicznej, zdrowia, osobistych preferencji, zainteresowań, wiarygodności, zachowania, lokalizacji lub przemieszczania się.